Madridi Real saavutas pärast tihedat võitlust Barcelonaga 3:2 võidu Hispaania superkarika finaali pääsemise eest

Tundus, et eile õhtul keerati ajarattad tagasi. Pärast Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi lahkumist on El-Classiko peibutis veidi nõrgenenud. Kuigi see poolfinaal ei olnud üldse igav.

See oli täis ründavat ja vabalt voolavat jalgpalli. Real Madrid oli publiku lemmik, kes jõudis viigiseisu. Kuigi Barcelona ei kavatsenud nii kergelt alla anda ja pikendas mängu lisaajani.

Madridi Reali rünnak osutus aga kataloonlastele ülekaalukaks.

Benzema juhtis Madridi teed 5 väravaga põnevusmängus

Mäng algas tormilisel noodil, kuna mõlemad meeskonnad tahtsid rünnata. Barcelona näitas pallil rohkem lubadust, kuid Madrid näis vasturünnakul väga ohtlik.

Vinicius Jr oli Madridi Reali jaoks vasakpoolsel äärel suurim ründaja. Tema oli see, kes avas Madridi Reali skoori kaunilt paigutatud sööduga, mille andis ei keegi muu kui Madridi päästja Karim Benzema.

Pärast Madridi väravat nägi Barcelona häiritud välja. Neil oli raske mingeid otseseid võimalusi luua. Pärast Luke De Jongi paari peaga tehtud katset tegi Madrid siiski lõpuks vea, andes De Jongile viigivärava.

See oli kehva kliirensiga Eder Militao, kes De Jongilt Madridi Reali võrku põrkas. Ousmane Dembele juhtis teisel poolajal Barcelona ründaja ning kataloonlased tundusid parem pool.

Ent Madrid tabas taas Karim Benzema, kes lõi palli pärast Ter Stegeni head tõrjet nurka. See oli Vinicius, kelle löök langes Benzema pihta. Benzema oli juba korra posti löönud ja enam ei löönud.

Barcelona jaoks oli tunne, nagu oleks see kõik läbi, kuid Ansu Fati astus palli ette ja viigistas Barcelona 83. minutil. Isegi lisaajal lõi Dembele Courtois'lt suurepärase tõrje, et hoida mängu viigis.

Valverde lõi aga Madridi võiduvärava 98. minutil. Kui vaadata väravat, siis Barca kastis oli 5 Madridi mängijat ja sisselaskmine oli üsna pettumus.

Barcelona on nüüd kaotanud 5 Clasicot järjest

Päeva lõpuks oli see Xavi meeste jaoks järjekordne kaotus. Nüüd on nad kaotanud 5 Classicot järjest ja surve kasvab Hispaania mänedžerile. Ferran Torrese ja De Jongi kaasamisega keskväljale tehti paar üllatusotsust.

Barcelona on läbi elanud raske olukorra ja ka vigastused on olnud klubile suureks koormaks. Eilne õhtu oli hea selles mõttes, et nägin Fati ja Pedri naasmist klubisse.

Nüüd, kui nende superkarika unistus on möödas, keskendub Barcelona Euroopa liigale ja La Ligas nelja parema koha kindlustamisele. Klubi pärandi taastamine võtab kaua aega, kuid nad peavad jätkama väikeste sammudega õiges suunas.